Moschino - Cheap and Chic - I love love

Nie będę udawać - Kocham Miłość… może dlatego zapach marki Moschino z kolekcji Cheap and Chic tak na mnie podziałał, w końcu nazywa się I love Love.

Butelka nie kojarzy się  z miłością, ale sam zapach jak najbardziej, szczególnie dla mnie, gdyż perfumy otrzymałam  od mojego ukochanego. Ten cytrusowy zapach poznałam kilka miesięcy wcześniej i postanowiłam, że  na pewno kiedyś pojawi się na mojej toaletce.

Moschino I love Love

Niebieska, szklana butelka z dodatkami z tworzywa sztucznego może początkowo nie zachęcać - jednakże na pewno jest intrygująca. Wygląd butelki to zasługa inspiracji postacią zwaną Olive Oyl, czyli narzeczonej Popeye’a. Wysoka, szczupła, 29 - letnia dziewczyna z długim nosem zawdzięcza swe imię Oliwie z Oliwek. Oryginalny motyw zainspirowany panną Olive pojawił się również na butelkach: Moschino, Hippy Fizz, L’eau Cheap and Chic oraz Light Clouds.

Moschino Cheap and Chic

Założyciel marki Franco Moschino wprowadził w świat mody mnóstwo kolorów, zabawy i radości. Twierdził, że modą należy się bawić, stąd na wybiegach pojawiały się kolekcje w takim samym stopniu wysokiej jakości, co po prostu wesołe. Po jego śmierci, kolekcjami zajęła się jego następczyni Rossella Jardini, której projekty nie ustępują założycielowi marki Moschino. Kokardy, falbany, żaboty -mnóstwo fantazji i feeria barw.

Moschino

Twórcą zapachu I love Love jest Oliver Cresp, który stworzył dla Moschino kompozycję niezwykle świeżą, bardzo wiosenną i ciepłą. Na nuty owocowo - kwiatowe składają się pomarańcza, grejpfrut, czerwona porzeczka, lilia wodna, herbaciana róża, konwalia, cynamon, piżmo, drzewo cedrowe oraz drzewo tanaka. Większość tych składników osobno pachnie wspaniale, ale w połączeniu tworzą naprawdę optymistyczną mieszankę w sam raz zarówno na wiosenne dni, jak i na rozwianie złego humoru zimą. Twarzą reklamy Moschino - I love love została brytyjska modelka i aktorka Lily Cole, która w pewien sposób swoim wyglądem uosabia kobietę - dziecko, skorą do fantazjowania i niewinnej miłości.

Jak dla mnie zapach I love love jest naprawdę idealny - cytrusowy, nie za mocno słodki, intrygujący i co najważniejsze pasuje do mnie. Polecam go optymistkom, radosnym dziewczynom i kobietom, dla których wiosna nigdy się nie kończy.

Dodaj swój komentarz