Katalog IKEA 2011

Już jest…. trzymam go w rękach i to niesamowite, ale na okładce jest moje zdjęcie. Ta spersonalizowana okładka katalogu w wersji XL znalazła się  w moim egzemplarzu, dzięki czemu czuję się jeszcze bardziej związana z IKEA. Od kiedy poznałam markę IKEA, jeszcze długo przed tym, zanim pojawiła się w naszym kraju, po prostu zakochałam się w skandynawskim wzornictwie. Proste, wygodne, funkcjonalne - naprawdę świetny kawałek designu.

ikea.jpg

Tym razem biorę już drugi raz udział w akcji promującej najnowszy katalog IKEA. W zeszłym roku napisałam na ten temat dwa artykuły, jeden na moim blogu Dom Ogród Trendy (czasowo blog w zawieszeniu niestety, co ma się na szczęście wkrótce zmienić), drugi zaś na tej stronie pod tytułem Ja tu urządzę - z katalogiem Ikea.  Najnowszy katalog jest już od kilku dni na rynku, jednakże nie mogłam się z nim zapoznać wcześniej, gdyż spędzałam tygodniowy urlop w Bieszczadach. Dziś odebrałam z poczty paczkę z kolejną olbrzymią wersją publikacji IKEA. Na okładce moje zdjęcie sprzed sklepu IKEA we Wrocławiu (specjalnie udałam się do Wrocławia na sesję zdjęciową i pozowałam stojąc na dachu samochodu), zaś w środku mnóstwo inspirujących wnętrz, nowych dodatków i pozytywnej energii.

iza.jpg

Najnowszy katalog spełnił jak zwykle moje oczekiwania, mogę nawet powiedzieć, że jest lepszy od swojego poprzednika. W zeszłym roku w aranżacjach, chociaż dobrych, panował większy chaos, tym razem pojawił się ład, a całość jest bardziej przejrzysta. Jak co roku pojawiły się najpopularniejsze produkty w niższych cenach i chociaż kiedyś IKEA wydawała mi się bardzo droga, tym razem cenowo przebija inne sklepy z wyposażeniem wnętrz.

dodatki.jpg

Wysoka jakość za przystępną cenę, proste i naprawdę świetne pomysły, ożywcze kolory i naprawdę można dzięki IKEA urządzić stylowo i modnie swoje mieszkanie lub dom. Ja od kilku lat jestem zakochana w tym sklepie i być może nie zawsze jestem obiektywna w tym względzie, ale mogę powiedzieć, że ilekroć się tam wybieram, czuje się naprawdę jak w domu. Gdy będę urządzać swój pierwszy dom, na pewno skieruje swoje kroki do sklepu IKEA. Tymczasem we wnętrzach, w których najczęściej przebywam, można znaleźć mnóstwo dodatków i elementów wyposażenia, właśnie z IKEI.

ektorp.jpg

W najnowszym katalogu zachwyciły mnie moje ulubione kanapy i meble EKTORP, na których miałam przyjemność spędzać trochę czasu i mogę potwierdzić - są niezwykle wygodne. Wpadły mi w oko klasyczne dodatki, naczynia i elementy wyposażenia wnętrz w kolorze jasnego błękitu i biała kuchnia. Poza tym mnóstwo innych elementów, które na pewno znajdą się na mojej liście zakupów. W katalogu najbardziej urzekły mnie ciepłe, spokojne, relaksujące wnętrza, aranżacje domów i mieszkań, w których można poczuć się jak u siebie.

kuchnia.jpg

Zapraszam do zaglądania do sklepów IKEA, warto zapoznać się również z katalogiem. Poza tym atmosfera sklepu jest bardzo relaksująca…

Jeden komentarz do wpisu: “Katalog IKEA 2011”

  1. MariuszNo Gravatar:

    O w morde :) dobrze ze nie padało pozdrawiam :)

Dodaj swój komentarz